تی جیب
No products in the cart.

طرز تهیه کیک توت فرنگی

طرز تهیه کیک توت فرنگی

شما عاشق این کیک توت فرنگی تازه ساخته شده با توت فرنگی خانگی خواهید شد. این مرطوب، لطیف و زیباترین کیک صورتی است! این دستور غذا لایه‌های کیک با طعم توت‌فرنگی را با پنیر خامه‌ای با طعم توت‌فرنگی ترکیب می‌کند، بنابراین با هر لقمه طعم توت‌فرنگی تازه دریافت می‌کنید.

 

 

طرز تهیه کیک توت فرنگی

این کیک از ابتدا با دستور کیک توت فرنگی درست شده است، یک کیک بسیار لذت بخش و زیبا است. این کیک با طعم های توت فرنگی و سایه ای زیبا از صورتی، برای هر موقعیتی عالی است. بدون مخلوط جعبه یا Jell-O در این کیک! این کیک که با توت فرنگی واقعی درست شده است، با خرده های سبک و لطیف خود ظاهر را می دزدد.

این کیک پر شده و پوشیده شده در یک فراستینگ پنیر خامه ای توت فرنگی فوق العاده است، این کیک دارای طعم توت فرنگی است. اگر توت فرنگی اضافی در دست دارید، دستور کیک توت فرنگی، دستور پای توت فرنگی، دستور کیک شکلاتی توت فرنگی را درست کنید. یا اگر دستور کیک ساده دیگری می خواهید، دستور کیک قرمز مخملی یا دستور کیک وانیلی را امتحان کنید.

 

کره – کره بدون نمک بخرید تا از طعم نمکی کیک و کره جلوگیری کنید زیرا نمک به کیک اضافه شده است.

تخم مرغ – در این دستور غذا از سفیده تخم مرغ زیادی استفاده می شود تا کیک سبک و پفی بماند. زرده‌های تخم‌مرغ را برای دستور تهیه کرم بروله من ذخیره کنید.

شیر – برای افزودن حداکثر غنای و حالت خامه ای به کیک، حتما از شیر پرچرب استفاده کنید.

کاهش توت فرنگی – کاهش پوره توت فرنگی راز یک کیک توت فرنگی و فراستینگ خوش طعم است. افزودن توت فرنگی به طور مستقیم به خمیر یا فراستینگ، طعم توت فرنگی را در کل کیک ترکیب نمی کند و فقط پوره کردن توت فرنگی مایعات زیادی به کیک و فراستینگ اضافه می کند. کاهش توت فرنگی بیشترین طعم را تضمین می کند.

پنیر خامه ای – حتما از پنیر خامه ای پر چرب استفاده کنید نه از نوع قابل پخش در وان. پنیر خامه ای سرد به خوبی مخلوط نمی شود، بنابراین مطمئن شوید که آن را به دمای اتاق برسانید.

 

 

کیک توت فرنگی خوشمزه

 

 

1. در یک کاسه بزرگ، آرد، بکینگ پودر، نمک و جوش شیرین را با هم مخلوط کنید.

2. در کاسه یک همزن پایه دار با ضمیمه پدال، کره را با سرعت متوسط ​​بزنید تا کرم رنگ شود. شکر را اضافه کنید و هم بزنید تا سبک و پفکی شود. کاسه را صاف کنید و سفیده تخم مرغ و وانیل را اضافه کنید. با سرعت متوسط ​​هم بزنید تا خوب ترکیب شده و کاملا پف کند. سرعت را به پایین کاهش دهید.

3. مخلوط آرد را به صورت دسته ای به مخلوط کن اضافه کنید.

4. آرد را به طور متناوب با شیر و کم توت فرنگی مخلوط کنید، فقط تا زمانی که ترکیب شوند. توقف کنید و در صورت نیاز کاسه را خراش دهید. در صورت تمایل، یک یا دو قطره رنگ خوراکی صورتی را مخلوط کنید.

5. خمیر را بین 2 قالب کیک گرد 9 اینچی کره ای تقسیم کنید. به مدت 30 دقیقه یا تا زمانی که کیک فنری شود و از کناره های تابه ها جدا شود بپزید. اجازه دهید کیک ها به مدت 20 دقیقه در قالب ها خنک شوند و سپس به توری سیمی منتقل کنید تا کاملا خنک شوند.

6. در یک کاسه بزرگ همزن یا کاسه یک همزن ایستاده که به ضمیمه پارویی تعبیه شده است، پنیر خامه ای، کره، وانیل و نمک را با همزن بزنید تا نرم و پفی شود. در حالی که همزن روشن است، به تدریج پودر قند را به صورت متناوب با یک قاشق غذاخوری پوره توت فرنگی اضافه کنید.

سرعت را به متوسط ​​افزایش دهید و بزنید تا پف کند. سپس کیک توت فرنگی را با اضافه کردن فراست بین لایه های کیک و قسمت بیرونی کیک جمع کنید.

 

 


خرید و مشاهده قیمت برنج هاشمی


 

 

نکات حرفه ای برای تهیه این دستور غذا

اگر روی لایه های کیک توت فرنگی شما گنبدی است، از یک چاقوی دندانه دار برای جدا کردن بالای گنبدها استفاده کنید تا بتوانید آنها را به طور مساوی روی هم قرار دهید. روش دیگر، از نوارهای کیک برای کمک به بیرون آمدن یکنواخت لایه های کیک استفاده کنید. نوارهای کیک با خنک‌تر نگه داشتن لبه بیرونی تابه کار می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که کل کیک با همان سرعت بالا می‌رود و از تشکیل گنبد در وسط جلوگیری می‌کند.

اگر نمی خواهید نوارهای کیک بخرید، من یک پست در مورد نحوه تهیه نوارهای کیک دارم. من به شدت توصیه می کنم از یک ترازو برای اندازه گیری آرد خود استفاده کنید زیرا دقیق ترین روش است. اگر ترازو ندارید، آرد خود را با قاشق پف کنید و سپس آن را قبل از اینکه با چاقو صاف کنید، داخل فنجان ها بریزید. این روش از بسته بندی بیش از حد لیوان اندازه گیری جلوگیری می کند.

اگر مواد در یخچال (تخم مرغ، شیر و پنیر خامه ای) قرار داشتند، بهتر است قبل از استفاده آنها را به دمای اتاق برسانید، بنابراین بدون مخلوط شدن زیاد، به خوبی با خمیر مخلوط می شوند. توصیه می کنم از رنگ خوراکی ژل استفاده کنید زیرا رنگ غلیظ تر است و مایع اضافی به مایه کیک توت فرنگی اضافه نمی کند.
مطمئن شوید که مخلوط آرد و مواد مرطوب را به طور متناوب از دست ندهید. اگر مواد مرطوب را به یکباره به مخلوط کن اضافه کنید، خطر جدا شدن خمیر را دارید.
مراقب باشید که خمیر کیک توت فرنگی را بیش از حد مخلوط نکنید، زیرا منجر به یک کیک متراکم و خشک می شود. پس از اینکه تمام آرد در خمیر مخلوط شد، مخلوط کردن را متوقف کنید.

 

 

کیک توت فرنگی خانگی

 

 

چگونه توت فرنگی را کاهش دهیم؟

برای کاهش توت فرنگی، ابتدا 1 پوند توت فرنگی تازه را بشویید و پوست بگیرید. برای توت فرنگی یخ زده، قبل از استفاده آنها را آب کنید. توت فرنگی ها را در مخلوط کن بریزید و پوره کنید. در یک قابلمه کوچک بریزید و روی حرارت متوسط ​​بگذارید تا بجوشد و مرتب هم بزنید. بپزید تا حدود نصف شود، ۲۵ دقیقه برای تازه و تا ۴۵ دقیقه برای منجمد.

شما باید 1 فنجان کاهش داشته باشید. قبل از استفاده بگذارید کاملا خنک شود. شکر را به کاهش اضافه نکنید. اگر می خواهید به جای آن از مربای آماده استفاده کنید، شکر کیک را ⅓ فنجان کم کنید.

اگر توت فرنگی های شما خیلی خوش طعم نیستند یا می خواهید طعم توت فرنگی قوی تری داشته باشد، می توانید تا 1 قاشق چای خوری عصاره توت فرنگی را به خمیر کیک و فراستینگ اضافه کنید.

 

منبع: https://preppykitchen.com/strawberry-cake/

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*