تی جیب
No products in the cart.

برندهای معتبر برنج

برندهای معتبر برنج

برنج های ایرانی و خارجی انواع مختلفی دارند که دارای برندهای معتبری هستند که امروز در این مقاله قصد داریم مه معروف ترین برندها را به شما معرفی کنیم. پس تا آخر این مقاله با تی جیب همراه باشید.

 

برندهای معتبر برنج ایرانی

گلستان

گلستان در سال 1332 با هدف تولید و توزیع چای بسته بندی شده تاسیس شد اما در سال های بعد به تولید برنج روی آورد و امروزه یکی از برندهای معتبر برنج در ایرانی می باشد.

 

انواع برنج ایرانی گلستان

برنج طارم

گلستان بهترین تولید کننده  برنج طارم ممتاز در ایران شناخته شده است و جایزه سه برند محبوب در زمینه تولید برنج در سال 1400 از آن خود کرده است.

 

برنج های ایرانی گلستان

برنج هاشمی

برنج هاشمی گلستان یکی از محبوب ترین برندهای برنج موجود در بازار است که شما می توانید برای خرید انواع برنج هاشمی در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند افق کوروش، رفاه و حتی فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا می باشد.

 

برنج دودی

برنج دودی گلستان یکی از بهترین بسته بندی های برنج را از لحاظ رنگ بندی در ایران دارد.

 

انواع برنج طبیعت

برنج هاشمی

طبیعت یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ میهن می باشد. طبیعت هم مانند شرکت گلستان انواع برنج دارد. برنج هاشمی یکی از بهترین انواع برنج طبیعت است.

 

برنج طارم

برنج طارم طبیعت جزء کالاهای خوش پخت و نسبتا ارزان محسوب می شود که بسیار محبوب است.

 

برنج های ایرانی طبیعت

 

انواع برنج خوشبخت

برنج هاشمی

همان طور که در بالا گفته شد برنج هاشمی جزء پرطرفدارترین برنج های ایرانی است. خوشبخت هم یکی از برندهای نوظهور است که در این زمینه بسیار موفق بوده است. شما می توانید برای خرید و مشاهده قیمت برنج هاشمی به فروشگاه اینترنتی تی جیب مراجعه کنید.

 

برنج طارم

برنج طارم یکی از پر زحمت ترین و خوش پخت ترین برنج ها محسوب می شود. خوشبخت جزء دو برند برتر در این زمینه می باشد.

 

برنج هندی

خوشبخت در این زمینه به عبارتی بازی را به شرکت طبیعت باخته است و طرفداران بسیار کمی دارد.

 

سایر برندهای برنج های ایرانی و خارجی

1. هایلی

2. خاطره

3. جشنواره

4. آقاجانیان

5. شاهپخت

6. محسن

7. خوشپخت

البته برندهای متفرقه مانند ساحل کنار و البرز کیفت خوبی دارند و قیمتشان هم مناسب هست. اما توصیه می شود که از برندهای معتبر خریداری کنید.

 

برنج های ایرانی خوشبخت

 

نکات مهم

نکته مهمی که از این مقاله می توانیم یاد بگیریم این است که خرید برنج دو شرط دارد اولی کیفیت برنج دومی قیمت آن اگر هر دو شرط رعایت شود یک خرید موفق خواهیم داشت. باز هم توصیه می شود که از برندهای معتبر برنج را خریداری کنید که اگر مشکلی پیش آمد بتوانید آن مشکل را به کارخانه ارجاع دهید.

 

جمع بندی

بنابراین، ما در این مقاله برندهای معتبر برنج را به شما گفتیم و این با شماست که کدام یک را انتخاب کنید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و توانسته باشید به اطلاعات خود اضافه کنید.

 

1
دیدگاه‌های نوشته

*
*

    هومن 1401-03-18 پاسخ

    ممنون مقاله فوق العاده ای بود